HAKKIMIZDA

Şirketimiz; Detay Otel İht. Mlz. Ltd. Şti. adı altında 2001 yılında kurulmuş olup temizlik ve ambalaj sektöründe geniş bir ürün yelpazesiyle turizmin başkenti olan Antalya' da faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız temizlik ve ambalaj sektörünün lider üretici firmalarının bayilik sistemlerini de bünyesine katarak, kalite, maliyet ve hız avantajıyla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktadır.

Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti, doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık.

Müşteri memnuniyeti, müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok, dostluk ilişkisine dayanır. Bu müşteri odaklı anlayışımız neticesinde firmamız her geçen gün müşteri portföyünü artırarak faaliyetlerini genişletmektedir.

Kurulduğumuz günden beri sektörümüzü yakından takip ederek verimliliğimizi artırmak için siz müşterilerimizle, kaliteli ve uygun fiyat politikamızla başarılı ve uzun süreli işbirliği yaparak, geleceğe güvenle bakma arzusundayız...

Saygılarımızla,
Detay Otel İht. Mlz. Ltd. Şti.

 

MİSYONUMUZ
Müşteri ve stratejik iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri verimlilik, memnuniyet ve rekabette üstünlük yaratacak şekilde en kısa sürede ve en iyi kalitede sunmak.

VİZYONUMUZ
Yüksek kalite ve çeşitlilikteki ürünlerimizi, yetkin insan kaynağı ve gelişmiş servis ağımız ile, müşteri ve iş ortaklarına değer katan sektörde öncü ve lider bir şirket olmak.

© 2010 Detay Temizlik.
All Rights Reserved.

Designed by mescomedia